Dansçı Abiye Giyim

1989 yılında opera onur çarsısında bayan gündelik giyim üzerine ticari faaliyetine başlayan firmamız 2005 yılından itibaren  abiye giyim sektörüne yönelmiş ve son 16 yıldır bu sektörde hizmet vermektedir.

Müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmet ilk önceliğimiz olmak ile birlikte, şık kendine özgü tasarımlarımızla müşterilerimize hizmet vermeye ve onları en önemli günlerin de özel hissetmelerini amaçlamaktayız.

Bugüne kadar binlerce müşterimizi gecenin en güzel bulunduğu ortamın en asil kadını olmasına bir nebze katkıda bulunmuş olmak bizleri de en az sizler kadar mutlu etmektedir.

32 yıldır ayni yerde hizmet vermekte olan firmamız da siz değerli müşterilerimizi de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

Mağazamız da beğenmiş olduğunuz elbisenin boy daraltma ekleme çıkarma dahil tüm işlemleri firmamızın bünyesin de bulunan terzimiz ile yapılmakta ve siz değerli müşterilerimize elbiseniz eksiksiz olarak teslim edilmektedir.

misyonumuz
vizyonumuz

Misyonumuz

Firmamız Dansçı Abiye Giyim markası ile Tekstil sektöründe gelişmeyi ve büyümeyi kendine hedef edinen istikrarlı adımları ile bu hedefe doğru kendinden emin ilerlemektedir. ”Kalite, güven ve müşteri memnuniyeti değişmez ilkemizdir Dansçı Abiye Giyim markası kaliteyi her zaman kendine bir görev edinmiştir.

Bu görevi yerine getirmenin huzurunu her zaman yaşayan bir marka olmaya devam edecektir. Gelecek yıllarda daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Dansçı Abiye Giyim markası için çalışmaktayız. Şartlar ne kadar zor olursa olsun biz her zaman en iyisi için çalışmaya devam edeceğiz.

Vizyonumuz

Daima yeni, kaliteli ve güvenilir bir marka olarak herkese istediği ürünü en iyi şekilde, en iyi şartlarda ve en kısa zamanda sağlamaktır.